zpět na úvod


Z Lotrýskovy hlavičky


Aktuální - Pomóóóóc, zachraň se, kdo můžeš!!! 


Lotrýsek se představuje 

Zděšení 

Návštěva 

Trestní oznámení 

Fotečka 


Nadčasové příspěvky


Adventní snění 

Tiskový mluvčí 

Dovolená 

TOPlistTRESTNÍ OZNÁMENÍ


Jmenuji se Lotrýsek Midolovský.


Něco Vám povím.


Onehdy jsem měl moc šťastný den. Tajně jsem šmejdil kolem služebnictva a zaslechl jsem (úplně náhodou, to je jasné), že se pokojská chystá na Drobka podat trestní oznámení. Moc jsem se radoval, že si pro Drobka přijdou a nasadí mu klepeta. A bude pokoj od syčení.


Určitě chcete vědět, co Drobek provedl. No, napíšu Vám to, ale úplně přesně tomu nerozumím. Pokojská říkala sluhovi, že podá na Drobka trestní oznámení pro klamání spotřebitele. Myslel jsem si, že ten spotřebitel budu já, protože Drobek spotřebovává moje nervy. A to byste nevěřili, ale já, Lotrýsek, mám nervy všude! Ale teď jsem trochu zviklaný. Pokojská chovala Drobka v náručí a pořád ho pusinkovala (fuj, to musí být hrozné, ty pusinky na úplně černý kožich, blééé). A úplně v rozporu s tím oznámením říkala sluhovi, že je Drobek nejhodnější kocourek (to bych rád věděl, jak je to možné, když nejhodnější jsem přece já, nikdy se neperu a na nikoho nesyčím). Údajně jenom díky tomu, že Drobek je tak hodný, mazlivý a přítulný a nikdy nenadělal žádnou neplechu ani škodu, ani nikdy nic nerozbil a neplete se tam, kam nemá, tak si prý pokojská myslela, že takové jsou všechny kočky a odvážila se pořídit si i nás ostatní.


Věřte nebo ne, vůbec nevím, co si mám o tom myslet. Až doteď jsem si myslel, že si pokojská pořídila hlavně mě, a ostatní jsou u nás omylem. Já například nic dobrého na Drobkovi nevidím. Myslím si, že je to typický terorista. Za prvé, je celý černý. Už to je samo o sobě podezřelé. No, řekněte sami, může něco úplně černého za něco stát? Vždyť je to nuda! Za druhé, nemá mě rád, a to je také podezřelé. Za třetí, nemá rád ani ostatní kočky, ale to jediné bych chápal. Za čtvrté, pořád na nás syčí a zakazuje nám chodit, kam chceme. Za páté, jako jediný z nás má dovoleno chodit ven, proč asi? No to je jasné, aby tam sbíral různé informace a špiónoval. Domů si chodí, jak se mu zachce a služebnictvo mu jde vždycky otevřít vrátka. Je skoro jisté, že si ho předcházejí, aby na ně Drobek nic nevyzradil. Drobek dokonce nemusí bydlet s Hermínkou (a to mu moc závidím).


Jenom doufám, že pokojská dodrží slovo a to oznámení podá. A jeden zločinec bude z krku, jéééje!


napsala Midol, 21. listopadu 2010mail@napomockockam.cz

Packa.cz


Lotrýsek